24 FINAŁ WOŚP – sztab 2298

22-12-2015 Aktualności

plakat wosp2016

Krajowy sztab nr 2298 24 Finału WOŚP działający przy Miejskim Ośrodku Kultury im. Oskara Kolberga w Przeworsku zaprasza na Finałowy koncert, który odbędzie się 10 stycznia 2016 roku od godz. 16.00 w sali widowiskowej MOK. Tegorocznym celem zbiórki jest PEDIATRIA I GODNA OPIEKA LUDZI W PODESZŁYM WIEKU.  W naszym sztabie zarejestrowanych zostało 56 wolontariuszy, którzy 10 stycznia 2016 roku kwestować będą na ulicach Przeworska, Kańczugi, Gaci i Ostrowa.

W programie koncertu występy zespołów wokalnych, instrumentalnych oraz tanecznych MOK Przeworsk, koncert uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I st. im. M. Karłowicza w Przeworsku, występ grupy BREAK DANCE, koncert Przeworskiej Kapeli Podwórkowej BEKA, Zarkowski/Gundalf /hip-hop/ oraz pagan trash metalowego zespołu STRZYGA. Ponadto w ramach finałowych działań odbędzie się Turniej Piłki Nożnej roczników 2007 i 2009 oraz mecz futsalowy, rowerowa akcja PKTR „Leliwa” Kręci WOŚP /MOSiR Przeworsk/ oraz Pływanie z WOŚP /pływalnia kryta przy SP1/. Podczas koncertu odbędzie się także aukcja, podczas której jak co roku  będzie można wylicytować wiele ciekawych rzeczy m.in. gadżety 24 Finału WOŚP /t-shirty, zegar, kalendarze, płyta DVD, edukacyjna gra planszowa – Pierwsza pomoc, kubek termiczny itp./, obraz olejny Krzyśka Urbana, grafiki Henryka Cebuli, gadżety /kalendarze, kubki, piłki itp. z Banku Zachodniego WBK i Pekao, albumy: Skarby Przyrody – Polska oraz Benedyktyni oraz 5 płyt CD Wojciecha Bardowskiego „Św. Janowi Pawłowi II – muzyczna modlitwa” przekazane przez Burmistrza Miasta Przeworska, piłka „Euro 2016″ firmy Adidas przekazana przez firmę MAAW Sport z Przeworska oraz gadżety z MKS „Orzeł Przeworsk”. Jeśli chcesz wspomóc tegoroczny CEL WOŚP weź udział w AUKCJI, podczas której możesz coś sprzedać /przekazać na aukcję/ lub kupić i tym samym zasilić konto WOŚP. Aukcja odbędzie się podczas Finałowego Koncertu WOŚP w MOK Przeworsk w dniu 10 stycznia 2016 roku Osoby zainteresowane sprzedażą proszone są o kontakt: MOK Przeworsk, tel. 166487911 wew. 21.

AUKCJA WOSP 15