62. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

23-02-2017 Aktualności

Ogólopolski-Konkurs-Recytatorski-OKR-logo

23 marca 2017 r. o godz. 10.00 w sali klubowej MOK w Przeworsku odbyły się eliminacje powiatowe 62. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Wzięła w nich udział reprezentacja uczniów z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Przeworsku. Każdy z uczestników wykonał po dwa utwory poetyckie lub utwór poetycki i fragment prozy. Komisja artystyczna po przesłuchaniu uczestników nominowała do eliminacji rejonowych w Przemyślu trzy osoby: w kat. turniej recytatorski – Aleksandrę Majcher, Karolinę Uberman i Anetę Szczyptę. Eliminacje rejonowe odbędą się 21 kwietnia w Centrum Kulturalnym w Przemyślu przy ul. Konarskiego 9. Z przykrością stwierdzamy, że konkurs ten nie cieszy się powodzeniem wśród uczniów innych szkół średnich z powiatu przeworskiego.

B. Siwiecka