DWUMILIONOWA MODERNIZACJA MIEJSKIEGO OŚRODKA KULTURY

17-11-2017 Aktualności

mok

Pod koniec października rozpoczął się w Miejskim Ośrodku Kultury pierwszy etap prac w ramach projektu „Rozwój infrastruktury kulturalnej oraz rozwój oferty kulturalnej na terenie Gmin MOF Jarosław – Przeworsk”. Zadanie realizowane przez Miasto Przeworsk za kwotę 1 900 000 zł obejmuje m.in. przebudowę otoczenia budynku, izolację pionową fundamentów, utworzenie dodatkowych miejsc postojowych, remont elewacji i łazienek.

Mimo rozpoczęcia prac Miejski Ośrodek Kultury funkcjonuje, prowadzone są wszystkie zajęcia, odbywają się zaplanowane imprezy i działa kino.

Przepraszamy wszystkich korzystających z oferty Miejskiego Ośrodka Kultury za powstałe utrudnienia i niedogodności, prosząc jednocześnie o zachowanie uwagi i szczególnej ostrożności. Mamy nadzieję, że po zakończeniu zadania budynek ośrodka, jak i jego otoczenie, będzie doskonałą wizytówką naszego miasta.

Wykonawcą zadania jest firma DRO – BRUK Bogdan Wojtuń z Gniewczyny Trynieckiej, która zaproponowała najkorzystniejszą ofertę podczas postępowania przetargowego. /UM Przeworsk/

mok1 mok2