Miejski i Powiatowy Dzień Kobiet – Koncert „Muzyka jest Kobietą” – fotorelacja

09-03-2022 Aktualności

Zdjecia0162

Był to wyjątkowy, muzyczny wieczór. Pięknie zaaranżowane piosenki okresu 20-lecia międzywojennego w wykonaniu formacji Mobilna Filharmonia
wypełniły koncert zatytułowany ,,Muzyka jest Kobietą”.
Miejski Ośrodek Kultury w Przeworsku współorganizując to wydarzenie wspólnie z Powiatem Przeworskim uczcił Dzień Kobiet. Dodatkową atrakcją były stoiska, na których zaprezentowane zostały m.in. wyroby rękodzieła, kawy i herbaty z całego świata, olejki eteryczne o pozytywnym działaniu dla kobiecego zdrowia i urody. Porad pielęgnacyjnych i z zakresu stylizacji paznokci udzielali obecni konsultanci. Dużym zainteresowaniem cieszyło się stoisko Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Przeworsku przy którym można było zasięgnąć informacji z zakresu profilaktyki zdrowotnej. O bezpieczeństwie w sieci Internet, tak ważnym w dzisiejszych czasach, prelekcję wygłosił funkcjonariusz Komendy Powiatowej Policji w Przeworsku. Przed rozpoczęciem koncertu życzenia wszystkim Paniom złożyli Wicestarosta Przeworski Jacek Kierepka i Dyrektor MOK w Przeworsku Marek Frączek. Męska część załogi ośrodka każdą przybyłą na koncert kobietę obdarowała pięknym tulipanem.
Wszystkiego najlepszego drogie Panie.