MOTOSERCE – oddaj krew uratuj życie

08-06-2022 Aktualności

MotoSerceA3GotDGOT

„MOTOSERCE” w Przeworsku
➡️Organizatorami są Miejski Ośrodek Kultury im. Oskara Kolberga w Przeworsku oraz Klub Motocyklowy Legion of Brothers FG Jaroslaw, zrzeszony w Kongresie Polskich Klubów Motocyklowych.
➡️Współorganizatorami akcji są Powiat Przeworski oraz Szkoła Podstawowa Nr 1 w Przeworsku.
➡️Celem akcji jest przede wszystkim zbiórka krwi oraz podnoszenie świadomości o idei krwiodawstwa.
➡️Akcja poboru krwi przeprowadzona będzie przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie (w Szkole Podstawowej Nr 1 w Przeworsku). Wsparcia udzielą członkowie Klubu Motocyklowego ,,Legion Of Brothers – Jarosław” oraz formacja Wojsk Obrony Terytorialnej w Jarosławiu, która przygotuje także pokaz sprzętu wojskowego.
Podczas trwania wydarzenia będziecie Państwo mogli wysłuchać koncertów przygotowanych przez uczniów:
Prezentację sprzętu jaki wspiera ich codzienną pracę przygotują:
➡️Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Przeworsku
Stoisko z zakresu promocji zdrowia przygotuje Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Przeworsku. Będzie można także wykonać podstawowe badania profilaktyczne.
➡️Na zakończenie zagra dla Państwa zespół THE FIVE PLUS.
Zapraszamy do Miejskiego Ośrodka Kultury.
Całość imprezy odbędzie się na placu przed budynkiem MOK (w razie złych warunków atmosferycznych przeniesiona zostanie do sali widowiskowej).