OGŁOSZENIE

09-08-2017 Aktualności

DYREKTOR MIEJSKIEGO OŚRODKA KULTURY im. OSKARA KOLBERGA W PRZEWORSKU
ogłasza nabór na stanowisko:
Główny Księgowy

Adres jednostki
Miejski Ośrodek Kultury im. Oskara Kolberga w Przeworsku
ul. Jagiellońska 10a
37-200 Przeworsk

Stanowisko: Główny Księgowy
umowa na zastępstwo, 1 etat, praca w godzinach 7.30 – 15.30

Główne obowiązki:

  • prowadzanie rachunkowości jednostki
  • wykonywanie dyspozycji środkami pieniężnymi,
  • dokonywanie wstępnej kontroli zgodności operacji gospodarczych i finansowych z planem finansowym, oraz kompletności i rzetelności dokumentów dotyczących operacji finansowych
  • obsługa programu płacowego,
  • sporządzanie deklaracji vat,
  • sporządzanie deklaracji zgłoszeniowych i rozliczeniowych ZUS,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych, statystycznych i inne,
  • sporządzanie umów
  • fakturowanie

Kwalifikacje: zgodne z art.54 Ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych

  • ukończenie ekonomicznych studiów magisterskich i posiadającą co najmniej
    3 letnią praktykę w księgowości
  • lub ukończenie średniej, policealnej lub pomaturalnej szkoły ekonomicznej
    i posiadającą co najmniej 6 letnią praktykę w księgowości
  • lub jest wpisana do rejestru biegłych rewidentów na podstawie odrębnych przepisów
  • lub posiada certyfikat księgowy uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych lub świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, wydane na podstawie odrębnych przepisów

Wymagania konieczne:

  • obywatelstwo polskie
  • pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych
  • bardzo dobra znajomość programu finansowo-księgowego (mile widziana obsługa programu fimy Vulcan)

 Wymagania dodatkowe:

  • dyspozycyjność, sumienność i obowiązkowość,
  • uczciwość,
  • wysoka kultura osobista,
  • komunikatywność, bezkonfliktowość,
  • umiejętność pracy w warunkach stresujących,
  • kreatywność

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • życiorys
  • CV, list motywacyjny
  • kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, kserokopie świadectw pracy,
  • kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach, szkoleniach,
  • referencje (w przypadku posiadania takich),
  • oryginał kwestionariusza osobowego dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie,
  • własnoręcznie podpisane oświadczenie o niekaralności za przestępstwa popełnione umyślnie oraz że nie toczy się przeciwko niemu postępowanie karne.
  • własnoręcznie podpisane oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych,
  • własnoręcznie podpisane oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów naboru

Oferty w sprawie zatrudnienia zainteresowane osoby powinny złożyć w siedzibie Miejskiego Ośrodka Kultury w Przeworsku mieszczącego się przy ul. Jagiellońskiej 10a,
37 – 200 Przeworsk do dnia 18 sierpnia 2017r. do godziny 12:00

List motywacyjny oraz CV powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U.z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)