POWIATOWY PRZEGLĄD PIOSENKI DZIECIĘCEJ „KOLOROWY MIKROFON 2022” – fotorelacja

18-03-2022 Aktualności

zdjecia0108_51943661869_o
16 marca 2022 r. w Miejskim Ośrodku Kultury im. Oskara Kolberga odbył się Powiatowy Przegląd Piosenki Dziecięcej „KOLOROWY MIKROFON 2022”‍‍.
Celem konkursu była prezentacja dorobku artystycznego młodszych wokalistów od 4 do 10 lat, promocja przebojów muzyki dziecięcej oraz wspólna zabawa. Do konkursu zgłosiło się 13 wykonawców, którzy zaprezentowali się w II kategoriach wiekowych. Wśród nich były dzieci z przedszkoli oraz najmłodsi uczniowie klas I – III. Wszyscy uczestnicy konkursu byli świetnie przygotowani od strony wokalnej jak i wizualnej. Przepiękne kolorowe stroje podkreślały charakter piosenki oraz pozytywnie wpływały na punktację za ogólny wyraz artystyczny prezentacji. Podsumowaniem wokalnych zmagań było ogłoszenie wyników oraz wręczenie dyplomów i upominków.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w przeglądzie, opiekunom za przygotowanie, a rodzicom i dziadkom za kibicowanie i trzymanie kciuków za swoje pociechy.