VII Powiatowy Przegląd Taneczny KATARZYNKI

16-10-2019 Aktualności

KATARZYNKI 2019

„Katarzynki” to Powiatowy Przegląd Taneczny, który odbył się po raz siódmy w Miejskim Ośrodku Kultury w Przeworsku w dniu 25 listopada 2019 r. Wzięły w nim udział zespoły taneczne z powiatu przeworskiego i z Przeworska pracujące na co dzień w przedszkolach, szkołach podstawowych, szkołach średnich, domach kultury i prywatnych szkołach tańca. Zespoły prezentowały jeden układ taneczny.

Powołana komisja artystyczna oceniała występy zespołów i przyznała nagrody i wyróżnienia w każdej kategorii wiekowej. Każdy występujący zespół otrzymał za udział słodycze wraz z dyplomem.

Nagrody i wyróżnienia w postaci statuetek ufundował Miejski Ośrodek Kultury im. Oskara Kolberga w Przeworsku.

Komisja obejrzała 30 prezentacji i przyznała w :

KAT. I przedszkola

II miejsce – Zespół Taneczny Zajączki -Miejskie Przedszkole nr 2 w Przeworsku

III miejsce Zespół Taneczny „Cukiereczki” – Oddział Przedszkolny Szkoły Podstawowej nr 2 w Przeworsku

III miejsce – Zespół Taneczny „Biedronki” Miejsko-Gminne Przedszkole w Kańczudze

wyróżnienie:

• Zespół Taneczny „Zajączki” – Przedszkole Miejskie nr 3 w Przeworsku
  • Zespół Taneczny „Wesołe Nutki” – Szkoła Podstawowa w Rudce
  • Zespół Taneczny „Smerfusie” – Miejskie Przedszkole w Sieniawie
  • Zespół Taneczny „Iskierki” – Oddział Przedszkolny „Chatka Puchatka” w Dębowie
  • Zespół Taneczny „Wiewióreczki z Jedyneczki” – Szkoła Podstawowa nr 1 w Przeworsku

KAT. II I-IV szkoła podstawowa

I miejsce – Zespół Taneczny „Dziewczyny z 3a” -Szkoła Podstawowa nr 1 Przeworsk

II miejsce Zespół Taneczny „Pierwszaki” ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Przeworsku

III miejsce – Zespół Taneczny „Klasa I” -Szkoła Podstawowa nr 3 w Przeworsku

III miejsce – Zespół Taneczny „Szalone Przyjaciółki” Szkoła Podstawowa w Gaci

KAT. III V-VIII  szkoła podstawowa

I miejsce „Grupa Mażoretek Finezja” z Trynieckiego Centrum Kultury

I miejsce Zespół Taneczny „Flex Junior” z Studia Tańca Dance Factory w Przeworsku

II miejsce Zespół Taneczny „Flex Junior Mini” ze Studia Tańca Dance Factory w Przeworsku

KAT. IV szkoły średnie, wyższe

I miejsce Zespół Taneczny „FLEX” ze Studia Tańca Dance Factory w Przeworsku

II miejsce Zespół „Latin Flava” ze Studia Tańca Dance Factory w Przeworsku

Wszystkim laureatom Przeglądu gorąco gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w pracy artystycznej.