Wystawa malarstwa Krystyny Pasternak „Moje poszukiwania” – wernisaż 25 marca 2023 r.

20-03-2023 Aktualności

WystawaKrystynaPasternak

Wernisaż 25.03.2023r. godz. 16 – galeria MOK w Przeworsku, „Moje poszukiwania” – autorka prac – Pani Krystyna Pasternak.
Zapraszamy na wernisaż wystawy malarstwa Pani Krystyny Pasternak pt.,, Moje poszukiwania”, który odbędzie się 25 marca 2023 r. o godz. 16 w galerii Miejskiego Ośrodka Kultury w Przeworsku.
Artystka od 2012 r. bierze udział Międzywojewódzkiej Wystawie Akwareli im. M. Strońskiego pn. „Ściana wschodnia” organizowanej w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie. Dotychczasowe osiągnięcia:
2013 – wyróżnienie
2016 – wyróżnienie
2019 – III Nagroda.
Oprócz w/w wystaw Pani Krystyna swoje prace prezentowała na wystawie w Domu Kultury w Głogowie Małopolskim, w Galerii „Magnez” w Przeworsku, w Galerii MOK w Przeworsku – wystawa zbiorowa, w Domu Kultury w Rzeszowie, w Bibliotece Muzycznej w Rzeszowie i w Bibliotece Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz w Galerii „Pod Ratuszem” w Głogowie Małopolskim.
Wszystkie prace są wykonane w technice akrylowej. To głównie pejzaże i motywy kwiatowe inspirowane pięknem natury. Artystka czerpie inspiracje z wyjazdów do pięknych zakątków podkarpacia. Część pejzaży tworzy cykl, który można nazwać „migawkami z podróży”- inspirowany rzeczywiście widokami zaobserwowanymi z okien pociągu.
Wystawa pozostanie otwarta do 19.04.2023 r.
ZAPRASZAMY
POWRÓT