
Wczoraj w sali widowiskowej Miejski Ośrodek Kultury Przeworsk odbyła się ważna konferencja metodyczna dla nauczycieli. Temat? „Wielkie uwikłanie”, czyli wpływ cyfrowego świata na rozwój dzieci i młodzieży. ![]()
![]()
Podczas spotkania poruszono kluczowe kwestie:
Wpływ „lawin dopaminowych” na młody mózg ![]()
Rozpoznawanie cyberzaburzeń i profilaktykę ![]()
Zasady higieny cyfrowej w domu i szkole ![]()
Wiedza o tym, jak technologia zmienia relacje, jest dziś niezbędna, by mądrze wspierać młode pokolenie. ![]()
Szczególne podziękowania kierujemy do dr. hab. Mariusza Z. Jędrzejko prof. Akademii Nauk Stosowanych. Dziękujemy za potężną dawkę merytorycznej wiedzy, eksperckie spojrzenie i praktyczne wskazówki dla naszych pedagogów.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność i wspólną dyskusję! ![]()
![]()
Tekst i zdjęcia – UM Przeworska







