
„CO Z TYM LOVE?” WRACA NA SCENĘ! ![]()
![]()
Dostaliśmy od Was mnóstwo wiadomości z jednym pytaniem:
„Czy grupa Na Koturnach zagra jeszcze raz?” ![]()
No to… wracają! ![]()
Serdecznie zapraszamy na ponowny pokaz spektaklu „CO Z TYM LOVE?” – pełnej humoru opowieści o współczesnych relacjach, randkach i sytuacjach, które wielu z nas zna aż za dobrze ![]()
Będzie zabawnie, momentami niezręcznie, ale przede wszystkim bardzo życiowo! ![]()
![]()
![]()
Na scenie ponownie zobaczycie dorosłą grupę teatralną „Na Koturnach”, działającą przy MOK w Przeworsku. Energia, dystans i świetna atmosfera gwarantowane! ![]()
KIEDY?
15 maja 2026 r. (piątek)
GODZINA?
19:00
GDZIE?
Sala Widowiskowa MOK w Przeworsku
WSTĘP WOLNY!
Występują:
Justyna Dawidowicz, Barbara Szczygieł, Katarzyna Sorys, Jolanta Lepa,
Damian Janusz, Kacper Byrwa, Marcin Walawender, Wiesław Kwiatkowski
Scenariusz i reżyseria:
Agnieszka Wajda
Spektakl dla widzów od 15 roku życia.
Zapraszamy wszystkich:
singli, pary, grupy znajomych i każdego, kto lubi dobry humor oraz teatr na żywo ![]()
Do zobaczenia pod sceną! ![]()
#MOKPrzeworsk#NaKoturnach#CoZTymLove#Teatr#Przeworsk#Spektakl#Komedia#Kultura#TeatrNaŻywo
Pokaż mniej
