ISKRY NIEPODLEGŁEJ – niezwykłe wydarzenie multimedialne w Przeworsku

07-05-2024 Aktualności

plakat_Przeworsk_bs

ISKRY NIEPODLEGŁEJ
O Polakach, którzy zmieniali świat!
Zanurz się w świat interaktywnego spektaklu, który znajdziesz w mobilnej przestrzeni przemierzającej całą Polskę.
Leszek Kisiel Burmistrz Miasta Przeworska oraz Miejski Ośrodek Kultury Przeworsk serdecznie zapraszają na niezwykłe wydarzenie multimedialne!
ISKRY NIEPODLEGŁEJ to widowisko Biura „Niepodległa” o wybitnych Polkach i Polakach, którzy zmieniali świat. Umieszczono je w specjalnie zaprojektowanej naczepie ekspozycyjnej, dzięki czemu może podróżować po Polsce. Kosmiczny design, cyfrowa opowieść i elementy interaktywne dostępne będą bezpłatnie w miejscowościach we wszystkich województwach.
ISKRY NIEPODLEGŁEJ to wybitne postaci z ostatnich 100 lat, których cechą wspólną była chęć zmieniania świata i przekuwanie potencjału na działanie. Bohaterami mobilnego spektaklu są wybitne postaci, te o których pamiętamy i te nieco zapomniane. Ich osiągnięcia pośrednio lub bezpośrednio wpływają na nasze życie. Biuro „Niepodległa” zadbało o pokazanie bohaterów z różnych dziedzin życia tworzących naszą codzienność: techniki, medycyny, nauki, pracy społecznej, kultury, eksploracji świata i kosmosu, sportu. Choć dla każdego rozdziału opowieści przygotowano charakterystyczny design graficzny i skomponowano muzykę, razem tworzą wspólną całość.
Przeworsk, plac przed Miejskim Ośrodkiem Kultury im. Oskara Kolberga w Przeworsku
– 20-21.05.2024 – początek pokazów o godz. 9:00, koniec o godz. 17:00
– 22.05.2024 – początek pokazów o godz. 9:00, koniec o godz. 15:00
Pokazy organizowane są co 30 minut. Do środka komfortowo jesteśmy w stanie zaprosić 20-25 osób, a sam pokaz właściwy trwa około 20 minut.
Minimalny wiek osób odwiedzających to 10 lat, ze względu na intensywne efekty świetlne i dźwiękowe podczas prezentacji multimedialnej.
WSTĘP BEZPŁATNY
➡️Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu zapisów grup zorganizowanych
MOK Przeworsk tel: 16 648 79 11 wew.22
Strona internetowa: https://iskryniepodleglej.pl/
Serdecznie zapraszamy!
POWRÓT