Kiermasz Bożonarodzeniowy – 18 grudnia 2022 – od 12:00 do 16:00 – MOK Przeworsk

09-11-2022 Aktualności

KiermaszBozonarodzeniowy2022

Kiermasz bożonarodzeniowy
❄️Czy ktoś już myśli o Świętach Bożonarodzeniowych? Nie wiemy jak Wy…ale my TAK!! Specjalnie dla Państwa uruchamiamy machinę przygotowań do Kiermaszu Bożonarodzeniowego.
Serdecznie zapraszamy 18 grudnia w godzinach od 12:00 do 16:00 do Miejskiego Ośrodka Kultury w Przeworsku.
❄️Do zaprezentowania i sprzedaży swoich produktów zachęcamy rzemieślników, twórców rękodzieła, koła gospodyń wiejskich, stowarzyszenia, grupy nieformalne, osoby indywidualne, firmy lokalne. Udział w kiermaszu jest bezpłatny.
Celem kiermaszu jest promowanie lokalnych produktów, podtrzymywanie oraz upowszechnianie tradycji i zwyczajów bożonarodzeniowych wśród lokalnej społeczności, propagowanie i ukazanie dorobku artystycznego i kulinarnego regionu i jego mieszkańców, podopiecznych placówek oświatowych oraz twórczości osób zajmujących się rękodziełem.
❄️Podczas kiermaszu będzie można zakupić żywe choinki, ozdoby i bombki choinkowe, rękodzieło artystyczne, stroiki świąteczne✨, obrusy na wigilijny stół oraz wiele więcej.
❄️Najmłodszych zapraszamy wraz z rodzicami do uczestnictwa w warsztatach artystycznych i wykonania ozdób świątecznych i bombek choinkowych. Warsztaty pomogą w rozwijaniu dziecięcej inwencji i pomysłowości twórczej, doskonaleniu umiejętności manualnych dzieci.
❄️Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania z regulaminem oraz przesłania karty zgłoszeniowej na adres e-mail: mokprzeworsk@gmail.com bądź złożenia osobiście w sekretariacie MOK (linki poniżej).
❄️Dodatkowe informacje pod numerem telefonu (16) 648-79-11 wew. 22
Do zobaczenia
☃️✨
POWRÓT