Miejski i Powiatowy Dzień Kobiet – Koncert „Muzyka jest Kobietą”

25-02-2022 Aktualności

PlakatA3-8marcaMuzykaJestKobieta

Całe życie kobiety jest jedną historią miłości,
a jej wartość nie tkwi w tym,
co może otrzymać,
ale w tym, co może dać.
Niech formą podziękowania dla Was Drogie Panie, które dajecie nam mężczyznom poczucie bezpieczeństwa, czułość, miłość i oparcie, które tworzycie dar życia i nadajecie mu sens, w dniu Waszego Święta będzie Koncert ,,Muzyka jest Kobietą” w wykonaniu zespołu ,,Mobilna Filharmonia”.
Miejski Ośrodek Kultury w Przeworsku wspólnie z Powiatem Przeworskim zaprasza wszystkie Panie na wspólne świętowanie. Przed koncertem będzie możliwość uzyskania porad zdrowotnych na stoisku przygotowanym przez Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Przeworsku, wysłuchania prelekcji nt. bezpieczeństwa w sieci Internet, przygotowanej przez Komendę Powiatową Policji w Przeworsku oraz zapoznania się z ofertą firm, dedykowaną Wam drogie Panie.
6 marca (niedziela) o godz. 17.00.