Obchody Dnia Matki i Dnia Działacza Kultury – Fotorelacja

29-05-2023 Aktualności

Obchody Dnia Matki i Dnia Działacza Kultury

27 maja 2023 roku na zajeździe „Pastewnik ” w Przeworsku na zaproszenie Burmistrz Miasta Przeworska dr Leszka Kisiela, Miejskiego Ośrodka Kultury im. Oskara Kolberga w Przeworsku oraz Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Przeworsku odbył się festyn z okazji Dnia Matki i Dnia Działacza Kultury. Było wiele atrakcji dla całych rodzin m.in. dmuchane zjeżdżalnie, wata cukrowa, balony, wyśmienity catering od Daniela Tulei. Odbyły się rezentacje i warsztaty kół zainteresowań MOK. Na scenie plenerowej zaprezentowali się wychowankowie zespołów wokalnych i tanecznych działających w MOK. Następnie odbył się program w wykonaniu uczestników zajęć – Dzienny Dom „Senior +”. Emocje prosto z maty zaprezentowali uczniowie Klubu „Pedro” COMBAT JU-JUTSU. Koncert uczniów z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Mieczysława Karłowicza w Przeworsku zaprezentował wschodzące talenty muzyczne naszego miasta. Następnie koncert Kapeli Podwórkowej „Beka” rozgrzał widownię i dał namiastkę emocji jakie będą towarzyszyć koncertowi grupy „Mateusz Guzorczuk Trio”, która porywała słuchaczy w sentymentalną podróżą do źródeł klasycznego rocka.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.