Obchody Dnia Matki i Dnia Działacza Kultury w Przeworsku – 27 maja 2024

28-05-2024 Aktualności

Zdjecia0140

✨ Obchody Dnia Matki i Dnia Działacza Kultury w Przeworsku – 27 maja 2024 ✨
Wczoraj, 27 maja, w Miejskim Ośrodku Kultury w Przeworsku odbyło się wyjątkowe wydarzenie z okazji Dnia Matki oraz Dnia Działacza Kultury. Organizatorami wydarzenia był Leszek Kisiel Burmistrz Miasta Przeworska oraz Miejski Ośrodek Kultury Przeworsk.
Z całego serca składam najserdeczniejsze życzenia wszystkim Mamom – niech każdy dzień przynosi Wam radość, miłość i uśmiech! Dziękujemy Wam za Waszą nieskończoną miłość, troskę i poświęcenie.
Wyrazy uznania i wdzięczności kieruję również do wszystkich Pracowników Kultury, którzy swoją pasją i zaangażowaniem wzbogacają nasze życie codzienne. Wasza praca jest nieoceniona! Życzę Wam satysfakcji i wielu sukcesów w życiu zawodowym, a także zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym! Niech każdy dzień przynosi Wam radość oraz nowe inspiracje
Chciałbym gorąco podziękować wszystkim artystom, którzy zaprezentowali się na scenie podczas wczorajszego wydarzenia – wokalistom, tancerzom, pianistom oraz członkom kół zainteresowań. Wasze występy były niezwykle poruszające i dostarczyły nam wielu wzruszeń. Specjalne podziękowania kieruję do Zespołu Tańca Ludowego Przeworsk za przepiękny występ, który był prawdziwą ozdobą tego dnia.
Przed publicznością wystąpili:
Zespół wokalny Veloce
Zespół wokalny Dolce
Zespół wokalny Forte
Zespół taneczny FLEX MINI
Zespół taneczny FLEX Fresh
Zespół taneczny FLEX Kids
Zespół taneczny FLEX Junior
Na fortepianie zagrali: Amelia Dybka, Izabela Bielecka i Ksawety Półtorak
Break Dance Academy Dariusz Gnatek
Fromacja Latino Solo
Solistka Julia Wojciechowska
Zespół Tańca Ludowego „Przeworsk”
Koła zainteresowań:
✈️ Modelarnia lotnicza
⛵ Modelarnia okrętowa
Pracownia ceramiki i batiku
Koło fotograficzne
Dziękuje wszystkim za obecność i wspólne świętowanie tego wyjątkowego dnia. To dzięki Wam nasze miasto tętni kulturą i życiem!
Mariusz Mirkiewicz
Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Przeworsku