Wygraj Sukces 27 – kwalifikacje regionalne – fotorelacja

23-06-2022 Aktualności

Zdjecia016922 czerwca 2022 r. w Miejskim Ośrodku Kultury im. Oskara Kolberga w Przeworsku odbyły się kwalifikacje regionalne 27-go Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki WYGRAJ SUKCES.‍
Głównym organizatorem w/w konkursu jest Tarnobrzeski Dom Kultury gdzie odbywa się finał konkursu natomiast kwalifikacje regionalne odbywają się w ośrodkach kultury w całej Polsce między innymi w MOK w Przeworsku. W kwalifikacjach w MOK w Przeworsku wzięło udział 46 uczestników z Krosna, Radymna, Sanoka, Jasła, Przeworska, Brzozowa, Leżajska, Pruchnika i wielu innych miejscowości Podkarpacia.
Jury w składzie Ewa Religa, Mariusz Ryś oraz Marian Zych do finału zakwalifikowało 12 osób, 6 uczestników wyróżniono.
➡️Link do protokołu konkursowego Wygraj Sukces 27 – kwalifikacje regionalne:
BRAWO BRAWO dla Aleksandry Tworek , która już kolejny raz otrzymała nominację do finału konkursu, oraz dla Patrycji Kontek, którą jury wyróżniło. Ola będzie reprezentować Miejski Ośrodek Kultury w dniach 30 września – 01 października podczas finału konkursu, który odbędzie się w Tarnobrzeskim Domu Kultury.
TRZYMAJCIE KCIUKI !!!