Wystawa pająków – od 28.02 do 05.03

23-02-2023 Aktualności

Plakat

Przyjdź do Nas na Wystawę Pająków!
Marzysz by wziąć ptasznika do ręki, teraz masz okazję ️!
Najbardziej egzotyczna wystawa w Polsce zaprasza do Przeworska na niesamowitą wystawę żywych pająków i skorpionów.
Ekspozycja odbędzie w Miejskim Ośrodku Kultury, ul. Jagiellońska 10a, Przeworsk
w dniach 28.02. do 05.03,
codziennie 10.00 -18.00
Czy pająk jest taki straszny, jak go malują? Okazuje się, że nie! Przekonaj się sam!
O każdej pełnej godzinie śmiałkowie mogą potrzymać niegroźnego ptasznika na ręce ✋i zrobić niepowtarzalne zdjęcie z tym sympatycznym zwierzątkiem .
Na wystawie zobaczycie ponad 35 żywych okazów. Wśród nich m.in. jednego z najniebezpieczniejszych pająków świata #Latrodectushasselti– czarna wdowa, a także jednego z największych gatunków ptasznika #Theraphosastirmi czy zmieniające kolor skorpiony.
Ekspozycja pozwoli zgłębić wiedzę o niezwykłych stworzeniach oraz zobaczyć z bliska egzotyczne gatunki, rzadko spotykane w życiu codziennym.
‍♂ Podczas wystawy jej opiekun odpowie na wszystkie pytania, oprowadzi i zainteresuje ciekawostkami ze świata pajęczaków.
O każdej pełnej godzinie można potrzymać najbardziej łagodnego ptasznika na ręce. Bliski kontakt z żywymi okazami, może okazać się dla niektórych z Was sposobem na przełamanie negatywnych stereotypów oraz fobii towarzyszących wizerunkowi pająka, czy skorpiona.
Zwiedzający wystawę będą mieć możliwość fotografowania oraz filmowania wszystkich prezentowanych okazów. Zwierzęta będą zamknięte w szklanych terrariach, które zapewniają oglądającym bezpieczeństwo.
Bilety do nabycia przy wejściu na wystawę (Płatność kartą lub gotówką).
Cennik biletów:
✔ normalny: 19 zł
✔ ulgowy: 16 zł
✔ wycieczki szkolne: 12 zł
✔ rodzinny: 60 zł (2 dorosłych + 2 dzieci),
✔ dzieci w wieku do 4 lat – wejście gratis – nie dotyczy grup zorganizowanych.
Kontakt w sprawie wystawy i rezerwacja wycieczek dla grup zorganizowanych: telefony: 780 758 466
lub 690 548 507 oraz mailowo kontakt@wystawapajakow.pl
Organizator wystawy jako doświadczony i wieloletni hodowca, działający zgodnie z procedurami, jak i dobrymi zwyczajami dołożył wszelkich starań, by zapewnić zwierzętom warunki życiowe zbliżone do naturalnych. Stale obecni na wystawie hodowcy dbają o komfort zwierząt oraz o bezpieczeństwo zwiedzających.
POWRÓT