XXVII Przegląd „Godnie Święta” – kolejność prezentacji uczestników

30-12-2022 Aktualności

godnie

XXVII PRZEGLĄD „GODNIE ŚWIĘTA”
⭐️Zapraszamy Państwa do udziału w XXVII przeglądzie „Godnie Święta”. 7 stycznia 2023 r. o godz.10:00  w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury im. Oskara Kolberga w Przeworsku. Kultywowanie obrzędów i zwyczajów Bożonarodzeniowych, prezentacja umiejętności wokalnych i aktorskich wykonawców, popularyzacja śpiewania regionalnych kolęd i pastorałek oraz wspólnego kolędowania to główne cele przeglądu „Godnie Święta”.
⭐️Przegląd obejmował będzie polskie zwyczaje i obrzędy związane z okresem Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku od prezentacji jasełek, śpiewania kolęd regionalnych po występy całych grup kolędniczych.
⭐️Dla laureatów przeglądu przewidziane są dyplomy i nagrody pieniężne.
W linku przedstawiamy kolejność prezentacji uczestników zgłoszonych do konkursu: