8 PJAM – Koncert pod patronatem Burmistrza Miasta Przeworska

24-09-2015 Aktualności

8pjamkon12.10.15

W ramach 8 już Przeworskiej Jesieni Artystycznej Młodych 12 października br odbył się koncert rockowy, podczas którego wystąpiły dwie metalowe rzeszowskie kapele: Antinomy /stoner heavy metal/ oraz G-Hud /trash, death metal/ oraz przeworskie: Pandrador /death metal/ i Strzyga /trash metal/. Ponadto w Galerii MOK zobaczyć można wystawę prac młodych przeworskich artystów: Eweliny Ślęk, Justyny Żygi, Katarzyny Majki oraz Martyny Koniecznej. W wystawie biorą także udział młodzi przeworscy literaci: Paweł Kosmala i Bartłomiej Kowal, których poetyckie teksty uzupełniąją sztuki wizualne.Wystawa czynna od 12.10 do 5.11 br.

8 Przeworska Jesień Artystyczna Młodych 2015, do uczestnictwa w której zachęcamy wszystkich twórczych i kreatywnych młodych ludzi. Regulamin i karta zgłoszenia

logo8pjam