DRUGI FESTWAL MODELI LATAJĄCYCH RC – dzień 1 – fotorelacja

12-09-2023 Aktualności

Zdjęcie-101

DRUGI FESTWAL MODELI LATAJĄCYCH RC
Wow, cóż to był za niesamowity weekend na Drugim Festiwalu Modeli Latających RC! ✈️ Niebo było pełne niesamowitych pokazów lotniczych, oszałamiających akrobacji i kilku naprawdę imponujących maszyn latających.
Wielkie brawa dla wszystkich pilotów, którzy wykazali się niesamowitymi umiejętnościami i nienaganną techniką pilotażu. Jesteście prawdziwymi władcami przestworzy! ️
Ogromne podziękowania należą się także organizatorom za zorganizowanie tak wspaniałego festiwalu. Podziękowania dla Pana Burmistrza Miasta Przeworska dr Leszka Kisiela, Miejskiego Ośrodka Kultury, Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz Fundacji „Basia i Ja” Jana Rybaka .
Przede wszystkim dziękujemy Wam, miłośnikom, hobbistom, za tak liczne przybycie na to wydarzenie. Mamy nadzieję że czas spędzony na Festiwalu Modeli Latających RC zasiał w Państwa sercach pasję i miłość do lotnictwa.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z sobotniego dnia festiwalu (jutro pojawią się zdjęcia z niedzieli) ✨