Festiwal Modeli Latających RC – 24,25 czerwca 2023 r.

15-06-2023 Aktualności

Festiwal Modeli Lotniczych

✈️Festiwal Modeli Latających RC
„Latać znaczy żyć”
Burmistrz Miasta Przeworska, Miejski Ośrodek Kultury w Przeworsku oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zapraszają 24-25 czerwca 2023 r. na Festiwal Modeli Latających RC.
Rozpoczęcie festiwalu nastąpi w dniu 24 czerwca 2023 r. na lotnisku modelarskim na przedłużeniu ul. Żurawiej w Przeworsku(adres GPS 50.0263, 22,4963) o godzinie 10:00.
Podczas pierwszego dnia festiwalu będzie można z bliska zobaczyć modele RC podczas stacjonarnej wystawy oraz podziwiać modele w locie podczas wykonywania akrobacji.
Drugi dzień festiwalu odbędzie się na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji na ul. Budowalnych w Przeworsku od godziny 13:00. Zaplanowane są warsztaty modelarskie dla najmłodszych, wystawa stacjonarna modeli RC, prezentacja akrobacji modelem RC klasy F3D oraz pokazy lotów modelarzy z modelarni lotniczej Miejskiego Ośrodka Kultury w Przeworsku.