IX Powiatowy Przegląd Taneczny „Katarzynki” 2023 – wyniki

27-11-2023 Aktualności

Zdjecia0199

IX Powiatowy Przegląd Taneczny „Katarzynki” 2023
Zakończyła się dziewiąta edycja Powiatowego Przeglądu Tanecznego „Katarzynki” 2023, zorganizowanego przez Miejski Ośrodek Kultury im. O. Kolberga w Przeworsku. Młodzi adepci tańca z terenu powiatu przeworskiego, podzieleni na trzy grupy wiekowe (5-6 lat, 7-10 lat i 11-14 lat), zaprezentowali swoje umiejętności w 20 różnorodnych choreografiach.
Jury w składzie:
· Michał Mierzwa (Rzeszów),
· Magda Matuszek (Rzeszów),
· Kinga Krystek (Dębica),
po obejrzeniu wszystkich prezentacji tanecznych wyłoniło laureatów i wyróżnionych w poszczególnych kategoriach wiekowych.
Oto wyniki potyczek tanecznych:
Kategoria I (5-6 lat)
I miejsce – ZAJĄCZKI – Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Przeworsku
II miejsce – SMERFY – Miejsko-Gminne Przedszkole w Kańczudze
III miejsce – SMERFY – Przedszkole Miejskie nr 2 w Przeworsku
Wyróżnienie:
· TYGRYSKI – Miejsko-Gminne Przedszkole w Kańczudze
· GRUPA BIEDRONKI – Miejsko-Gminne Przedszkole w Kańczudze
· DZIEWCZYNKI Z GRUPY „SÓWKI” – Miejsko-Gminne Przedszkole w Kańczudze, Filia Krzeczowice
Kategoria II (7-10 lat)
I miejsce – ZESPÓŁ TANECZNY FLEX GR. KIDS – Miejski Ośrodek Kultury im. O. Kolberga w Przeworsku
II miejsce – ZATAŃCZENI – Stowarzyszenie Kobiet na Rzecz Rozwoju Gminy Jawornik Polski
w Jaworniku Polskim
III miejsce – BREAK DANCE ACADEMY – Miejski Ośrodek Kultury im. O. Kolberga w Przeworsku,
Break Dance Academy Dariusz Gnatek
Wyróżnienie:
· SZALONE WIEWIÓRY – Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Przeworsku
· ROTAŃCZONE SOWY – Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Przeworsku
Kategoria III (11-14 lat)
I miejsce – ZESPÓŁ TANECZNY FLEX GR. JUNIOR – Miejski Ośrodek Kultury im. O. Kolberga w Przeworsku
II miejsce – ZESPÓŁ MAŻORETEK Z GRZĘSKI – Gminny Ośrodek Kultury w Przeworsku
III miejsce – ZESPÓŁ TAŃCA TOWARZYSKIEGO „TWIST” – Szkoła Podstawowa w Gniewczynie Łańcuckiej
Gratulacje dla wszystkich uczestników, laureatów i wyróżnionych! Wasza pasja i zaangażowanie sprawiły, że IX Powiatowy Przegląd Taneczny „Katarzynki” stał się niezapomnianym wydarzeniem.
Dziękujemy również naszym sponsorom, którzy zapewnili słodki poczęstunek dla uczestników Przeglądu!
· Piekarnia BaMal Pełnatycze
· Piekarnia Felicja Przeworsk
· Centrum Podologii i Kosmetyki PROPEDIKOS Przeworsk
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z przeglądu :)