Jubileusz 50 lecia Przedszkola Miejskiego Nr 3 w Przeworsku

16-03-2024 Aktualności

431502801_796174039217779_2891052818927822652_n
15 marca 2024 r. Przedszkole Miejskie Nr 3 w Przeworsku świętowało 50-lecie istnienia.
Jubileusz uczcili nie tylko zaproszeni goście, ale również rodzice przedszkolaków oraz cała społeczność Przeworska. Uroczystości rozpoczęły się w sali widowiskowej Miejski Ośrodek Kultury Przeworsk. Wśród gości obecni byli m.in.: Przewodniczący Rady Miasta Przeworska Tomasz Majba, Leszek Kisiel Burmistrz Miasta Przeworska, z-ca burmistrza Wojciech Superson, Sekretarz Miasta Przeworska Agnieszka Zakrzewska, Skarbnik Miasta Dorota Jarosz, dyrektorzy przedszkoli i szkół miejskich, emerytowani pracownicy placówki.
Oficjalnego rozpoczęcia uroczystości dokonała dyrektor Alicja Romankiewicz, serdecznie witając zaproszonych gości i wszystkich zebranych. Burmistrz Miasta Przeworska Leszek Kisiel złożył życzenia sukcesów na kolejne lata po czym wraz z zastępcą i sekretarz miasta przekazał kwiaty oraz prezenty dla dzieci. Następnie swoje talenty na scenie MOK zaprezentowały przedszkolaki. Po uroczystości zaproszeni goście udali się do budynku przedszkola, gdzie mogli obejrzeć wspaniałą kolekcję kronik dokumentujących pół wieku istnienia Przedszkole Miejskie Nr 3 w Przeworsku.
Źródło: Facebook Urzędu Miasta Przeworska