Międzynarodowy Dzień Ziemi i Zdrowia 2024 – kolejność prezentacji

DzienZiemi2024OKlogo

Międzynarodowy Dzień Ziemi i Zdrowia 2024
18 kwietnia 2024 r. godzina 9:00
W związku ze zbliżającymi się obchodami Międzynarodowego Dnia Ziemi i Zdrowia 2024, Miejski Ośrodek Kultury w Przeworsku oraz Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Przeworsku ogłosiła dwa konkursy: konkurs piosenki i plastyczny.
Celem konkursów jest edukacja, ochrona środowiska i zdrowia poprzez przygotowanie i prezentację w formie wokalnej i plastycznej wyżej wymienionych zagadnień. Tematyka powinna odnosić się do tegorocznego hasła Światowego Dnia Ziemi – „Planeta VS. Plastik” oraz Światowego Dnia Zdrowia – „Moje zdrowie, moje prawo”.
Konkursy skierowane są do dzieci i młodzieży, z terenu powiatu przeworskiego w czterech kategoriach wiekowych:
I – dzieci przedszkolne
II – uczniowie szkół podstawowych – klasy I-IV
III – uczniowie szkół podstawowych – klasy V-VIII
IV – uczniowie szkół ponadpodstawowych.
Do konkursu wokalnego zgłosiło się 41 uczestników, poniżej link z kolejnością prezentacji:
Do konkursu plastycznego napłynęło ponad 100 prac.
Zapraszamy 18 kwietnia 2024 r. od godziny 9:00 do Miejskiego Ośrodka Kultury, gdzie odbędzie się rozstrzygnięcie konkursów.