Międzynarodowy Dzień Ziemi i Zdrowia 2024 – konkurs piosenki i plastyczny

DzienZiemi2024OK

Międzynarodowy Dzień Ziemi i Zdrowia 2024
18 kwietnia 2024 r. godzina 9:00
W związku ze zbliżającymi się obchodami Międzynarodowego Dnia Ziemi i Zdrowia 2024, Miejski Ośrodek Kultury w Przeworsku oraz Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Przeworsku ogłaszają dwa konkursy: konkurs piosenki i plastyczny.
Celem konkursów jest edukacja, ochrona środowiska i zdrowia poprzez przygotowanie i prezentację w formie wokalnej i plastycznej wyżej wymienionych zagadnień. Tematyka powinna odnosić się do tegorocznego hasła Światowego Dnia Ziemi – „Planeta VS. Plastik” oraz Światowego Dnia Zdrowia – „Moje zdrowie, moje prawo”.
Konkursy skierowane są do dzieci i młodzieży, z terenu powiatu przeworskiego w czterech kategoriach wiekowych:
I – dzieci przedszkolne
II – uczniowie szkół podstawowych – klasy I-IV
III – uczniowie szkół podstawowych – klasy V-VIII
IV – uczniowie szkół ponadpodstawowych.
Zgłoszenia wraz z oświadczeniami do konkursu piosenki jak i prace plastyczne wraz z oświadczeniami należy przesłać do 5 kwietnia 2024 r. do Miejskiego Ośrodka Kultury w Przeworsku /szczegóły w regulaminach konkursowych/.
Konkurs piosenki – Ziemia i Zdrowie
Regulamin konkursu piosenki:
Karta zgłoszenia konkursu piosenki:
Oświadczenia konkursu piosenki:
Konkurs plastyczny – Ziemia i Zdrowie
Regulamin konkursu plastycznego:
Karta zgłoszenia konkursu plastycznego:
Oświadczenia konkursu plastycznego:
Zapraszamy do udziału