Ogólnopolskie Spotkanie Kapel Podwórkowych „Kapeliada” 27.08.2023r. godz. 17.00

11-08-2023 Aktualności

FolklorMiejskiver3

Ogólnopolskie Spotkanie Kapel Podwórkowych „Kapeliada” 27.08.2023r. godz. 17.00
Leszek Kisiel Burmistrz Miasta Przeworska, Miejski Ośrodek Kultury w Przeworsku oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Przeworsku mają ogromną przyjemność zaprosić wszystkich mieszkańców Przeworska i okolic na wyjątkowe wydarzenie, które z pewnością dostarczy Państwu niezapomnianych chwil pełnych muzyki, zabawy i wspólnego spędzania czasu.
Już 27 sierpnia br. o godz. 17.00 na Zajeździe „Pastewnik”, odbędzie się Ogólnopolskie Spotkanie Kapel Podwórkowych „Kapeliada”.
Na tym wyjątkowym wydarzeniu będziemy mieli okazję podziwiać i wysłuchać brzmienia kapel podwórkowych, których kluczem jest pasja, zaangażowanie i wspólna miłość do tworzenia dźwięków przemawiających do serc i umysłów słuchaczy.
Nie tylko czekają nas występy muzyczne ‼ Przygotowaliśmy również wiele atrakcji towarzyszących, takich jak:
atrakcje dla dzieci – dmuchańce, wata cukrowa itp.,
strefa gastronomiczna – zapewnia Zajazd „Pastewnik”,
zabawa taneczna „Pod gwiazdami”.
Prosimy Was o wsparcie tego przedsięwzięcia swoją obecnością i entuzjazmem. Niezależnie od tego, czy jesteście Państwo miłośnikami muzyki, czy po prostu chcecie miło spędzić czas to wydarzenie jest dla Was ‼
Nie zapomnijcie zabrać ze sobą przyjaciół i rodziny, by razem podzielić się tym magicznym dniem.
Z radością czekamy na Waszą obecność.
Do zobaczenia na Ogólnopolskim Spotkaniu Kapel Podwórkowych ‼
Szczegóły na plakacie.