15-06-2023 Aktualności

PlakatSenior2

Już w Niedzielę 18 czerwca 2023 r. na ZAJEZDZIE PASTEWNIK o godzinie 18:00 Koncert Kapela Góralska Ciupaga ‼️
Leszek Kisiel Burmistrz Miasta Przeworska oraz Dzienny Dom „Senior+” w Przeworsku Zapraszają na Przegląd Twórczości Kabaretowej „WESEOŁY SENIOR” z Funduszem Europejskim Przeworsk 2023‼️
Początek godzina 16:00 ‼️
W programie grill, dmuchańce , atrakcje dla dzieci i dorosłych , stoiska promujące wydarzenie, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Przeworsku, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Przeworsku, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Przeworsku, WTZ Przeworsk, Prelekcje promujące Fundusze Europejskie – m.in.projekt realizowany przez MOPS w Przeworsku – Centrum Opieki Domowej “W potrzebie”